Půjčky na mateřské dovolené využívají maminky na mateřské dovolené, které potřebují půjčit určité finanční prostředky.

Půjčky na mateřské dovolené

Půjčky na mateřské dovolené

Mateřská dovolená patří většinou k nejlepším obdobím celém rodiny. Celá rodina je štástná, že má málé miminko. Následkem toho, že je žena na mateřské dovolené a nemůže chodit do práce. Klesne rodině příjem a rodina bude muset žít jen z platu muže + mateřská, která není nijak velká a dostačujicí. Někdy také zůstane maminka na mateřské dovolené s miminkem sama, protože ji partner třeba opustil. Pak její příjmy klesnou velmi nízko. Je možnost si také zažádat o nějaké sociální dávky, ale ty nejsou v žádné horentní sumě. Ženám pak někdy chybějí peníze, třeba pro malé dítě a potom využíjí Půjčky na mateřské dovolené.

Půjčky na mateřské dovolené nebankovní společnosti

Maminky na mateřské dovolené většinou nedosáhnou na půjčku u banky. Jelikož banky posuzuje přísně bonitu klienta, a pokud nemám muž hodně velký plat, tak klasická banka neposkytne mamince půjčku.

Této možnosti se však chytily mnoho nebankovní společnosti a nabízí různé půjčky na mateřské dovolené. V této části bych rád apeloval na správný výběr nebankovní společnosti, hlavně se vyhněte těm nesolidním bankovním společnostem.

Půjčky na mateřské dovolené výhody

Výhodou půjčky na mateřské dovolené u nebankovní společnosti je že nejsou tolik přísní na bonitu rodiny. U mnoha společností můžete získat půjčky na mateřské dovolené bez toho abyste museli dokládat výši vaši mateřské + příjmy vašeho muže.

Půjčky na mateřské dovolené jsou většinou nebankovními společnostmi rychle a operativně vyřízovány a rychle se tak dostanete k pěnězům. Peníze vám vyplatí hotově, nebo vám je zašlou na vámi uvedený bankovní účet. Můžete tak rychle použít peníze, zvlášte když se jedná o potřeby pro dítě, tak je rychlost velmi důležitá.

Půjčky na mateřské dovolené nevýhody

Půjčky na mateřské dovolené májí samozřejmě i druhou stranu mince a to jsou nevýhody. Přívětivost nebankovních společností při schvalování půjčky na mateřské dovolené je vývážena výrazně vyššímy úroky, než byste dostala v bankovním sekteru.

Jelikož půjčky na mateřské dovolené poskytují rozličné nabankovní společnosti, nemáte takovou jistotu jako u banky. U banky můžete očekávat solidnější jednání v případě nějakého problému, u nebankovních společností se s tím moc nepářou.

Půjčky na mateřské dovolené – pohlídejte si smlovu

Hlavně si u půjčky na mateřské dovolené pohlídejte obsah smlouvy. Pokud nějakým pasážím ve smlouvě nerozumíte určitě smlouvu nepodepisujte. Určitě je dobré si na podpis vzít sebou někoho známého.