Reklamní články

Potřebujete rychle půjčit menší finanční obnos? Nejrychlejší variantou jsou nebankovní půjčky

Dostali jste se do těžké životní situace, ve které potřebujete půjčit peníze? Nevyžadujete mnoho, ale stačila by vám třeba částka kolem 10 000 Kč na nečekané výdaje? Došly vám už vaše úspory a chcete finance co nejdříve? První variantou, která vás napadne, je kontaktovat banku. Mnohem rychlejší a snadnější je ovšem vyřízení nebankovní půjčky.

Porovnání bankovní a nebankovní půjčky

Bankovní a nebankovní půjčky mají základ společný. Oba produkty nabízí krátkodobé půjčení peněz. Velké rozdíly jsou ovšem v rychlosti vyřízení, v podmínkách schválení, ve složitosti administrativy a v jednoduchosti vyřízení. Bankovní společnosti kladou na své klienty velmi vysoké nároky, i když se jedná o půjčení nižšího obnosu. Schvalování půjčky navíc trvá i několik dnů a celá administrativa je hodně složitá. Nebankovní půjčky jsou vyřízené mnohem rychleji. Schvalování trvá jen pár minut a okamžitě po schválení putují peníze na váš účet. Mezi žadateli nedělají nebankovní společnosti tak velké rozdíly jako právě banky

Peníze

Kdy se vyplatí půjčka nebankovní?

Nebankovní společnosti obecně půjčují nižší finanční obnosy než banky. Běžná je částka do 15 000 Kč. Díky rychlému schválení půjčky a převodu peněz se hodí například pro nákup dovolené last minute, když vám dojdou peníze do výplaty, při poruše auta nebo při porouchání důležité výbavy domácnosti. Navíc pro vyřízení půjčky nemusíte do žádné pobočky. Vše vyřídíte přes internet, takže je to půjčka online.

Specialistou je Cool Credit

Stejně tak jako bank, i nebankovních společností, které nabízej krátkodobé půjčky, jsou na českém trhu desítky. Před vyřízením půjčky doporučujeme každou společnost důkladně prověřit. Některé mohou mít složité podmínky splácení. Mezi prověřené a specializované nebankovní společnosti na našem trhu patří například Cool Credit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close