Vzory smluv ke stažení zdarma

Plná moc vzor a formulář

Dozvíte se k čemu se plná moc nejčastěji používá a jak by jste měly sepsat takovou plnou moc. Na závěr článku si můžete stáhnout vzorovou plnou moc.

Plná moc

Plná moc se vám může hodit při různých právních situacích. Slouží k tomu, aby vás v právních úkonech mohla zastupovat nějaká jiná fyzická osoba (či právnická osoba). Tato osoba vás pak může zastupovat v právních úkonech. Smlouvu tedy uzavírají dvě strana a to: zmocněnec a zmocnitel.

Co by mělo být v plné moci ?

Do plné moci se musí uvést veškeré informace o obou zůčastněných stranách (zmocněnec a zmocnitel). Tedy jméno, datum narození, kompletní adrese a číslo občanského průkazu. V plné moci je třeba jasně uvést k jakým právním úkonům zplnomocňujete určitou fyzickou (právnickou) osobu. Je nutné také uvést do kdy taková plná moc platí. Do kdy vás může zastupovat. Uvede se místo a datum podpisu plné moci. Obě strany musí plnou moc řádně podepsat, poté už je platné.

Plná moc vzor ke stažení zdarma

Plná moc vzor je ke stažení například ZDE!. Tato vzorová plná moc je ve formátu .doc. Funguje tak jako formulář a vy si můžete v programu Word přidat příslušné údaje a pak si jí vytisknout na vaší domácí tiskárně. Nemusíte tak plnou moc složitě sestavovat a máte všechno téměř ihned hotové.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close