Reklamní články

Kdo nemá PPC reklamu na Facebooku, jako by neexistoval

Nevěříte? Pak byste měli rychle dohnat dobu, protože nemáte-li dokonale zvládnutou reklamu na internetu, dáváte konkurenci do rukou všechny trumfy. Do tajů PPC reklamy vám mohou pomoci proniknout specialisté.

PPC reklama a její výhody

Není žádné tajemství, že PPC reklama v dnešní době patří k nejefektivnějším způsobům propagace, a to hned z několika důvodů. Za prvé je přesně cílená, tudíž se zobrazí pouze těm, kteří o váš produkt pravděpodobně budou mít zájem. S tím se pojí nízké náklady, které na ni vynaložíte. PPC reklama (z anglického „pay per click“) znamená, že platíte pouze za proklik – tedy za uživatele, kterého váš inzerát zaujal natolik, že navštívil vaše webové stánky. Další výhodou tohoto způsobu inzerce je obrovská flexibilita. Můžete reagovat na veškeré změny, reklamu pozastavit, aktualizovat a znovu spustit dle potřeby, takže vám nikde nebude viset neaktuální banner. Úspěšnost PPC reklamy je snadno sledovatelná a přesně měřitelná, a tak si po uplynutí určitého období můžete sami vyhodnotit, kolik zákazníků vám kampaň přivedla.

Proč inzerovat na Facebooku?

Facebook je v naší republice nejpoužívanější sociální sítí, jejíž tuzemští uživatelé se čítají v řádu milionů. Těžko byste našli člověka do 40 let, který zde nemá založený účet, a i starší ročníky na tuto vlnu houfně naskakují. Zřízení PPC reklamy na Facebook je tak často mnohonásobně efektivnější, než budete-li kampaň orientovat pouze na internetové vyhledávače. Cílení na nejrůznější demografické skupiny dle zájmů, věku, bydliště, vzdělání či pohlaví je zde skutečně jednoduché, takže zaručeně oslovíte kýženou sociální skupinu. Málokde dosáhnete u reklamní kampaně tak skvělého poměru cena/výkon jako na Facebooku.

Facebook

PPC Profits z Facebooku udělá stroj na peníze

Můžete se samozřejmě pokusit rozjet reklamní kampaň sami, lepší volbou je však vsadit na jistotu a svěřit inzerci do rukou profesionálovi s dlouholetými zkušenostmi, který má tento obor dokonale zmapován. Společnost PPC Profits je špičkou mezi agenturami, které se této problematice věnují, a konkrétně facebookovou reklamu úspěšně zpracovává již deset let. Odborníci vám připraví reklamní strategii na míru, zrealizují kampaň a neustále testují její úspěšnost, aby zjistili, jaké změny je třeba provést. Mohou pomoci také v komunikaci s fanoušky vaší stránky, grafikou a tvorbou obsahu. Jejich doménou ale nejsou jen sociální sítě. PPC Profits dokáže vytvořit efektivní PPC reklamu napříč systémy jako Adwords, Sklik a Etarget, ovládá real-time bidding i remarketing. Vyzkoušejte ji i vy a těšte se z nových zákazníků!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close