Nakupování

Kde uplatnit Gallery Beta

V současné době se řada společností potýká s problém nalezení vhodných zaměstnanců. Jiné opět čelí problému odchodu zaměstnanců. Samotná výše mzdy již přestává být rozhodujícím faktorem. Cestou, jak motivovat potenciální či stávající zaměstnance, může být kvalitní systém zaměstnaneckých benefitů, a to nejenom v podobě stravenek.

Co je Gallery Beta?

Gallery Beta je on-line systém, jež je určen pro správu a řízení zaměstnaneckých benefitů. Poskytovatelem systému je společnost Up Česká republika s.r.o.

Z pohledu firmy, myšleno zaměstnavatele, se jedná o jedinečný nástroj pro odměňování a motivaci zaměstnanců. Galery Beta přináší elektronickou správu a sledování šekového konta a jeho využívání a dále nabízí přehled přesné struktury využívaných produktů a služeb. Jako další přednost systému lze zmínit možnost komunikace se zaměstnanci. Systém umožňuje totiž odesílání SMS či e-mailů, tvorbu dotazníků a anket. Řada zaměstnavatelů dále jistě uvítá odstranění papírových dokumentů a zjednodušené účtování přímo v systému.

Zaměstnancům nabízí systém Gallery Beta výběr benefitů od více jak 12 500 partnerů napříč celou Českou republikou. Síť provozoven naleznou uživatelé Gallery Beta až po přihlášení do systému. Každý uživatel má přístup ke svému on-line kontu. Na kamenných prodejnách některých vybraných partnerů mohou zaměstnanci platit speciální kartou, která je na toto konto napojena. Velkou výhodou je pak také možnost čerpání benefitů on-line i na e-shopech nebo funkce cashback za nákupy online, nicméně pouze u vybraných partnerů.

V partnerské síti jsou zastoupeny:

  • Cestovní kanceláře, např. Čedok, Fisher, Exim tours, Invia aj.
  • Lékárny, např. Dr. Max, BENU lékárna, Rychlá lékárna, Lekarna.cz aj.
  • Portály, např. Slevotéka, Pepa.cz, HyperSlevy aj.
  • Muiltikina CinemaCity a Cinestar
  • Optiky, např. Fokus optik aj.
  • Relaxace

Nabídka produktů v systému benefitů a možnost jejich uplatnění

Chèque Déjeuner Stravenky

Jedná se v podstatě nejstarší formu zaměstnaneckých benefitů. Benefit spočívá v daňovém zvýhodnění jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. Stravenky lze uplatnit u více jak 32 000 provozoven.

Kde uplatnit: https://mapy.upcz.cz/

Cadhoc Dárková poukázka

Jedná se o dárkovou poukázku, která umožňuje výběr zboží nebo čerpání služeb dle přání vlastníka poukázky. V případě pracovního či osobního jubilea zaměstnance nepodléhá poukázka zdanění a nevztahují se na ni ani odvody na zdravotní a sociální pojištění právě na straně zaměstnance, a to až do výše 2 000 Kč za rok.

Kde uplatnit: https://mapy.upcz.cz/

Šek Dovolená Benefitní poukázka

Jedná se o příspěvek na dovolenou. Ani tato poukázka nepodléhá dani z příjmu a je oproštěna od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance. Čerpat tak lze až 20 000 Kč za rok.

Kde uplatnit: https://mapy.upcz.cz/

Mini Šek On-line benefitní účet

Tento produkt je určen pro úhradu nákladů spojených s umístěním dítěte do předškolního zařízení – jesle, školka, nebo dětská skupina. Opět se jedná o benefit, který podléhá daňovému zvýhodnění.

Kde uplatnit: Ověřte u svého zaměstnavatele.

Šek servis Poukázka pro výplatu dávek pomoci v hmotné nouzi

Jedná se o speciální poukázku určenou pro nákup spotřebního zboží (potravin a nápojů, potřeb osobní hygieny, ošacení a obuvi, dětského a lékárenského zboží). Vyloučeny jsou samozřejmě alkohol a tabákové výrobky.

Kde uplatnit: Aktualizovaný seznam partnerských provozoven obdrží uživatelé na úřadu práce společně s poukázkami Šek Servis.

Unišek Benefitní poukázka

Jedná se univerzální benefit, poukázku, jež zaměstnanci umožňuje se samostatně rozhodnout, zda šek uplatní v oblasti kultury, sportu, vzdělávání nebo zdraví. Samozřejmostí je zvýhodnění z pohledu daní, kdy je tato poukázka oproštěna od daně z příjmu, ale i odvodů na sociální a zdravotní pojištění, a to v neomezené výši.

Kde uplatnit: https://mapy.upcz.cz/

Unišek+ Benefitní poukázka

Tato poukázka zahrnuje všechny výhody u výše popsané Unišek Benefitní poukázky. Navíc je však rozšířena o příspěvek na dovolenou.

Kde uplatnit: https://mapy.upcz.cz/

Unišek+ FKSP Benefitní poukázka

Tato poukázka je určena pro potřeby čerpání prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb v souladu s vyhláškou č. 114/2002 Sb. a vztahuje se na oblasti kultury, sportu, vzdělání, zdraví a dovolené.

Kde uplatnit: https://mapy.upcz.cz/

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close