Reklamní články

Jak mít pořádek ve finančních záležitostech

Úvěry, konsolidace, karty, nákupy na splátky. Mnozí lidé mají spoustu finančních závazků a pomalu o nich ztrácí přehled. Snadno se pak stane, že nezaplatí splátku pouze z důvodu zapomenutí. Banku ani nebankovní společnost však tohle zajímat nebude. Ve svých peněžních záležitostech byste si měli sami udržovat pořádek.

Možností, jak dodržet všechny své finanční povinnosti, je spousta. Můžete si nastavit upozornění do mobilu, napsat si splátky do kalendáře nebo třeba využít chytrého Správce financí.

Mějte vše na jednom místě

Správce financí vám umožňuje vidět konsolidace, hotovostní úvěry, karty i nákupy na splátky na jednom místě. Takového správce provozují společnosti Home Credit a také mBank. Oba jsou podobné, systémy by se daly přirovnat k internetovému bankovnictví. Jménem a heslem se přihlásíte a v online aplikaci přímo uvidíte veškeré potřebné údaje.

Velkou výhodou je, že jelikož je vše uložené v online systému, dostanete se k informacím kdykoliv a odkudkoliv, kde je připojení k internetu.

Peníze

Získáte více než jen přehled o financích

Aplikace Správce financí od Home Creditu byla spuštěná už v roce 2014. Jak již bylo řečeno, uživatel tam může 7 dní v týdnu 24 hodin denně získat spoustu informací o svých splátkách, kartách atd. Navíc ale lze přímo ze systému splátky hradit, a to poměrně rychlým způsobem pomocí tzv. QR kódu. Ten naskenujete mobilní aplikací a okamžitě se vám načte příkaz k úhradě.

Dále lze pomocí Správce financí změnit limit pro internetové platby či převést hotovost z kreditní karty na běžný účet. Není potřeba si pamatovat hesla do různých internetových aplikací, vše uděláte v jedné.

Finanční produkty, jako jsou účty, kreditní karty, půjčky, konsolidace a další, nemusí být jen nutným zlem. Většina lidí bohužel nemá ani tušení o existenci různých výhod, jako jsou právě jmenovaný Správce financí nebo třeba program iBOD pro všechny klienty České spořitelny. Vyhledávejte si informace na téma peněz. Finance jsou v životě poměrně důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close