Reklamní články

Investice není žádná věda

Dobře provedená investice vrátí vklad a přinese s sebou finance navíc. To je samozřejmě důvod, proč lidé hledají způsoby, jak investovat peníze. Nejde přitom o žádnou vědu. Stačí mít přehled nebo si zjistit, jak se dají peníze zhodnotit. Jednu z velice zajímavých možností představují podílové fondy, které se často využívají k investicím peněz určených na důchod.

Obliba podílových fondů v ČR roste

Mezi občany České republiky jsou podílové fondy nesmírně populární. Tomu nasvědčuje fakt, že v podílových fondech mají Češi našetřeno 432 miliard korun. O vzestupné tendenci obliby podílových fondů hovoří i skutečnost, že za rok 2016 přiteklo 50 miliard korun. Podílový fond se jeví jako nesmírně atraktivní možnost, jak zhodnotit peníze, přičemž se není nutné obávat.

Investice

Investovat můžete i jen několik stovek

Investovat přitom nemusíte žádné přehnané sumy. Zhodnotit si můžete klidně již pár stovek měsíčně. Váš rozpočet se investicí rozhodně příliš neztenčí. Fondů existuje široké spektrum, takže se můžete setkat s konzervativními fondy, ale také s fondy, které investují do akcií. Konečná volba je na každém člověku, nicméně podílové fondy existují ve spoustě variant a ne každý člověk se v nich umí orientovat.

Srovnávač MítVíc pomůže s orientací

S orientací v široké nabídce podílových fondů pomáhají srovnávače, mezi které patří MítVíc. Do srovnávače stačí zadat pouze několik informací a podle zvoleného cíle dostanete doporučení vhodných fondů. Způsobů, jak zhodnotit peníze, je celá řada. Kromě srovnávače na stránkách najdete spoustu zajímavého čtení a nechybí ani možnost poslechnout si přichystané podcasty na téma investování. Informace a podcasty pro zájemce připravují praví odborníci na zhodnocování peněz, kteří pozorují vývoj trhu a hledají zajímavé možnosti na zhodnocení úspor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close