Vzory smluv ke stažení zdarma

Hmotná odpovědnost vzor

Hledáte jak by měla vypadat dohoda o hmotné zodpovědnosti? Pak jste tady na správném místě, v článku si můžete stáhnout vzorovou dohodu o hmotné zodpovědnosti ve formátu .doc.

Dohoda o hmotné zodpovědnosti

Dohoda o hmotné zodpovědnosti se bude hodit všem podnikatelům a firmám, kteří budou chtít aby měl zaměstnanec určitou hmotnou odpovědnost. To se využívá zejména u prodavaček v různých obchodech, ale také u pokladních, kteří vybírají peníze. Můžeme se s tím setkat také u asistentek a sekretářek. Obě strany (zaměstnanec a zaměstnavatel) se dohodnou na samotné podobě hmotné zodpovědnosti.

Co by měla obsahovat hmotná zodpovědnost ?

Dohoda o hmotné zodpovědnosti musí na začátku dokumentu obsahovat informace o obou zůčastněných stranách. Tedy jak o zaměstnavateli tak o zaměstnanci. Pak už následuje samotný předmět hmotné zodpovědnosti. Přesně se stanoví za co má zaměstnanec zodpovědnost a jaké jsou případné náhrady a pokuty. Na závěr se napíše kde a kdy byla dohoda sepsána. Obě strany musí také dohodu potvrdit řádnými podpisy.

Vzorová hmotná odpovědnost ve formátu .doc

Hmotná odpovědnost vzor je k dispozici například zde! . Jedná o dohodu o hmotné zodpovědnosti, která je ve formátu .doc. Dohodu je možné dále upravovat, poslouží vám k tomu program Word.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close