Reklamní články

Chraňte svůj majetek důmyslným kamerovým systémem, záznamy poslouží policii i soudům

Stalo se ve vaší provozovně neštěstí, došlo k trestnému činu, napadení či loupeži? Nedopadli jste viníka? Pokud máte zabudovaný funkční kamerový systém, může záznam posloužit policii ke zjištění pachatele. Před montáží jednotlivých kamer a záznamového zařízení se u prodejce ujistěte, zda dostáváte produkt, který vyhovuje vašim požadavkům.

Ideálně rozmístěné kamery dovedou odradit potenciální zloděje a násilníky

Kamerové systémy umístěné do míst, kde je nejčastější pohyb lidí, otevírají se dveře do provozovny a kde probíhá pohyb peněz – to jsou základní pravidla pro spolehlivou instalaci. Každá soustava je vybavena rozdílným způsobem záznamu. Existují různé časové limity, po které jsou záběry z digitální, nebo analogové kamery uchovávány. Mezi populární kamerové sety patří IP kamery (neboli síťové kamery), které pořizují záznamy a posílají je na vzdálená úložiště. Obraz tak uživatel může sledovat z chytrého telefonu nebo v počítači ze vzdáleného místa.

Zloděj

Alarmy a detektory pohybu preventivně slouží v interiérech i zvenčí budov

Neprodávají se ovšem pouze vnitřní kamerové systémy. Potřeba jsou i záznamová zařízení, která jsou umístěna v exteriéru – na zdech, sloupech i chytře uschovaná pod okapy a podobně. Bezpečnost zaručují nejen kamerové, ale i poplachové systémy. Ty se svým spuštěním dovedou postarat o odrazení narušitelů prostoru či nezvaných návštěvníků v objektu. Poplachové přístroje jsou určeny pro detekci vstupu nebo pokusu o vstup do chráněného prostoru. Bezdrátové systémy zas okamžitě upozorňují na potenciální nebezpečí. Ochraňte svůj majetek i životy vhodným výběrem bezpečnostního systému! Není třeba šetřit na důmyslném a odrazujícím činiteli. Vždyť pořízení kamerového setu se pohybuje v řádech pár tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close