Vzory smluv ke stažení zdarma

Čestné prohlášení vzor

Dozvíte se co je to čestné prohlášení. Ukážeme vám také co by mělo takové čestné prohlášení obsahovat. A můžete si také stáhnout vzorové čestné prohlášení ve formátu .doc.

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení slouží k tomu, aby jsme potvrdily, že naše tvrzení která tvrdíme jsou pravdivá. Čestné prohlášení je často součástí různých smluv, které mezi sebou sjednávají dvě strany. Tvrzení je dané na papír a je tedy jasné, že to bylo tvrzeno a nemohou později vzniknout žádné dohady. Čestné prohlášení je také hojně využívano při různých žádostech, smlouvách atd.

Co by mělo obsahovat ?

Čestné prohlášení musí obsahovat základní informace o tom, který to prohlašuje. Dále se uvede v celém znění co vlastně prohlašuje. Uvede se také kdy bylo sepsáno čestné prohlášení a také kde bylo sepsáno. Na závěr se uvede ještě podpis. Jak vidíte, tak to není vůbec nic složitého.

CČestné prohlášení vzor ke stažení zdarma

Čestné prohlášení vzor si můžete stáhnout například zde!. Je to ve formátu .doc, takže můžete jednodušše doplnit údaje či čestné prohlášení nějak upravit. Pak uš stačí jen toto prohlášení vytisknout na vaší tiskárně a máte téměř hotové čestné prohlášení. Stačí už jen ruční vyplnění.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close