Hypotéka

Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru je druh americké hypotéku u kterých není prověřován registr dlužníků. Zaměříme se právě na rozbor těchto amerických hypotéko, které jsou poskytované bez prověřování registru dlužníků.

Co je to Americká hypotéka ?

Co je to klasická hypotéka ví většina lidí v České republice, ale americká hypotéka je o hodně méně známá. Proto stále hodně lidí neví o co jde. Americká hypotéka funguje vlastně jako klasická hypotéka, musíte tedy ručit nějakou vaší nemovitostí, ale rozdíl je v tom, že peníze nemusíte použít na financování bydlení, ale peníze můžete využít na co budete chtít. Je to tedy vlastně taková neúčelová hypotéka, kdy je možné peníze použít opravdu na cokoliv.

Zápis v registru dlužníků

V České republice má problém se zápisem hodně lidí, proto také existuje americká hypotéka bez registru, která právě reaguje na to, že stále více lidí je v registrech dlužníků a proto nemohou získat klasickou americkou hypotéku, u které se finanční společnost vždy dívá do registru dlužníků. A finanční společnost si tak ověřuje, jestli její budoucí klient neměly problémy se splácením u jiných společností a firem.

Americká hypotéka bez registru: kdo jí poskytuje ?

U bank určitě nepočítejte s tím, že poskytují americkou hypotéku bez registru dlužníků. Banky jsou hodně opatrné a proto také americkou hypotéku poskytují pouze s prověřením registr dlužníků. Americká hypotéka bez registru se může získat u družstevní záložen nebo u nebankovních společností. Raději bych volil tu družstevní záložnu, protože tam budou podmínky o hodně lepší. V případě nebankovních společností má smysl se obracet pouze na velké a zavedené nebankovní společnosti, které působí na trhu delší dobu.

Důležité parametry americké hypotéky

Na závěr si uvedeme důležité parametry u americké hypotéky:

Porovnejte si výši úroků u jednotlivých hypotečních bank. Vyplňte prosím níže uvedený formulář:

  • celková výše hypotéky
  • částka, kterou si chcete na americkou hypotéku půjčit
  • roční úrok
  • poplatky za sjednání
  • poplatky za vedení hypotečního úvěru
  • případné pokuty a sankce

Určitě je nutné vždy si přečíst pořádně písemnou smlouvu, kterou budete případně podepisovat. Určitě smlouvu nepodepisujte bez toho, aniž by jste si tu smlouvu pořádně pročetly.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close