Investice

Akcie ČEZ

Akcie ČEZ patří mezi nejoblíbenější akcie. Akcie ČEZ  Ale jejich růst už určitě nebude takový.

Akcie ČEZ
Akcie ČEZ

Akcie ČEZ na začátku stály pouhých asi 90 Kč ( k dnešnímu dni stojí jedna akcie ČEZ 891,- Kč). Největší růsta akcie ČEZ nastal v roce 2004, kdy akcie ČEZ doslova letěle nahoru závratnou rychlostí. Za růstem akcií byl především růst ceny elektrické energie v celé evropě.  V roce 2005 už stále jedna akcie ČEZ okolo 700 ,- Kč.

Akcie ČEZ – budoucnost ?

Akcie ČEZ se v posleních měsících drží v rozmezí 870 -950 Kč za 1 akcii. Dle ihned.cz čekají akcie ČEZ těžké roky. Akcie ČEZ by prý mohli začít růst až se začnou stavět nové bloky jaderné elekrárny Temelín, které jsou v plánu do budoucna.

Akcie ČEZ – videa

Akcie ČEZ:Akcie energetické společnosti ČEZ od začátku roku výrazně zaostávají vůči zbytku českého akciového trhu (PX). Kdy tento rozdíl vyrovnají a o kolik procent mohou ve střednědobém horizontu posílit? Otázka na Josefa Novotného (Fio, burzovní společnost).

Jan Tomaník: Slunce nabije akcie ČEZu
-Ohlednutí za hospodářskými výsledky roku 2009 a letošní výhled hospodaření elektrárenské společnosti ČEZ dává Jan Tomaník z Wood & Company, který také propočítává pozitivní dopady nynější miliardové „fotovoltaické aktivity“ na tržní kurz ČEZu.

Vlastníte nějaké akcie ČEZ ? Jak se dále bude vývíjet akcie ČEZ, bude růst nebo klesat ? Co vy na to?

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přečti si také

Close
Close