Akcie ČEZ patří mezi nejoblíbenější akcie. Akcie ČEZ  Ale jejich růst už určitě nebude takový.

Akcie ČEZ

Akcie ČEZ

Akcie ČEZ na začátku stály pouhých asi 90 Kč ( k dnešnímu dni stojí jedna akcie ČEZ 891,- Kč). Největší růsta akcie ČEZ nastal v roce 2004, kdy akcie ČEZ doslova letěle nahoru závratnou rychlostí. Za růstem akcií byl především růst ceny elektrické energie v celé evropě.  V roce 2005 už stále jedna akcie ČEZ okolo 700 ,- Kč.

Akcie ČEZ – budoucnost ?

Akcie ČEZ se v posleních měsících drží v rozmezí 870 -950 Kč za 1 akcii. Dle ihned.cz čekají akcie ČEZ těžké roky. Akcie ČEZ by prý mohli začít růst až se začnou stavět nové bloky jaderné elekrárny Temelín, které jsou v plánu do budoucna.

Akcie ČEZ – videa

Akcie ČEZ:Akcie energetické společnosti ČEZ od začátku roku výrazně zaostávají vůči zbytku českého akciového trhu (PX). Kdy tento rozdíl vyrovnají a o kolik procent mohou ve střednědobém horizontu posílit? Otázka na Josefa Novotného (Fio, burzovní společnost).

Jan Tomaník: Slunce nabije akcie ČEZu
-Ohlednutí za hospodářskými výsledky roku 2009 a letošní výhled hospodaření elektrárenské společnosti ČEZ dává Jan Tomaník z Wood & Company, který také propočítává pozitivní dopady nynější miliardové „fotovoltaické aktivity“ na tržní kurz ČEZu.

Vlastníte nějaké akcie ČEZ ? Jak se dále bude vývíjet akcie ČEZ, bude růst nebo klesat ? Co vy na to?