Nakupování

Agata Meble

Rozhodujete-li se koupi nového vybavení do svého obydlí, nebo ho chcete jen zkrášlit, pak prozkoumejte nabídku společnosti Agata. Jedná se o polskou společnost, která je na trhu více jak půl století a svým zákazníkům přináší nespočetné množství nábytkářských výrobků od rozsáhlého počtu různých dodavatelů.

Představení Agata Meble

Agata Meble je označení pro síť polských obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky. Tento řetězec má již mnoha letou tradici. Historie značky Agata sahá až do roku 1952, kdy byl založen státní výrobní podnik „Bytomskie Fabryki Mebli“. V následujících šedesáti letech prošel podnik řadou změn, jež nakonec vyústily ve vznik akciové společnosti s výhradně polským kapitálem.

O tom, že se společnosti daří, svědčí také více jak dvacet velkoobchodních domů o celkové prodejní ploše 180 000 m2. Návštěvníkům se nabízí k vidění jak samotný nábytek, tak také řada různých doplňků, a to od více jak dvě stě padesáti různých výrobců z Polska i ze zahraničí.

Agata svým zákazníkům však přináší i o něco více, než je jen pouhý prodej hotových výrobků. Zákazníkům je nabízena možnost konzultace s řadou poradců, projektantů a expertů.

Salóny Agata jsou koncipovány stejně jako to známe např. v obchodních domech Ikea. Tedy je zde mnoho příkladů interiérových aranžmá, které na jedné straně prezentují konkrétní kolekce nábytku v kombinaci s dekoracemi, na druhé straně slouží jako inspirace pro samotné zákazníky.

Nabídka Agata Meble

Návštěvníci obchodních domů Agata mohou vybírat jak ze širokých kolekcí nábytku do obývacího pokoje, ložnice, předsíně, jídelny či kuchyně, tak z nepřeberného množství židlí, stolů a matrací či šatních skříní a policových regálů.

Co se týká příslušenství do interiéru, pak v nabídce zákazníci naleznou dekorační předměty, osvětlení, koberce, textil a řadu kuchyňských doplňků.

Na webových stránkách společnosti je možné si jednotlivé výrobky prohlédnout a případně také přes e-shop objednat. Nicméně dle informací na stránkách realizuje obchod v současnosti dodávky pouze na území Polska. Úhrada je možná formou platebního převodu, za použití debetní nebo kreditní karty nebo v hotovosti při doručení zboží. Doba dodání je odvislá od každého jednotlivého výrobku a informace o ni je uvedena v popisu výrobku.

Kde je možné navštívit Agata Meble?

Obchodní domy Agata se nacházejí v těchto městech: v Katovicích, Glivicích, Białymstoku, Bielsku-Bialé, Rybniku, Varšavě (Okęcie a Targówek), Vratislavi, Poznani, Lodži, Štětínu, Opolí, Kaliszu, Płocku, Gdaňsku, Krakově, Słupsku (patronátní salón), Wałbrzychu (patronátní salón), Rzeszowie, Lublinu, Čenstochov, a v Stalowa Wola.

Štítky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close