Reklamní články

Škoda Rapid

Výhodný nákup ojetých vozů Škoda

Bez auta už si dnes nedovedeme náš životní styl ani představit, i přesto že automobil představuje spíš takovou děravou kasičku, což pociťují převážně ti, již si pořídili ojetý vůz. Koupí nového vozu si sice ušetříte trable i finance s opravami, auto však už po prvním roce prodáte jen s velkou ztrátou. Jak nejlépe vyřešit koupi…

Restaurace

Jak levně vybavit restauraci?

Patříte mezi milovníky dobrého jídla a pití? Toužíte po vlastní restauraci nebo malé rodinné pizzerii? Máte vyhlídnuté perfektní prostory k pronájmu na frekventovaném místě? Ale jediné, čeho se bojíte, jsou vysoké pořizovací náklady gastronomického vybavení a zázemí? Poradíme vám, jak levně, ale přitom kvalitně vybavit rychlé občerstvení i restauraci.

Peníze

Jak mít pořádek ve finančních záležitostech

Úvěry, konsolidace, karty, nákupy na splátky. Mnozí lidé mají spoustu finančních závazků a pomalu o nich ztrácí přehled. Snadno se pak stane, že nezaplatí splátku pouze z důvodu zapomenutí. Banku ani nebankovní společnost však tohle zajímat nebude. Ve svých peněžních záležitostech byste si měli sami udržovat pořádek.

Prstýnek

Jak určit hodnotu šperku? Snadno!

Zvažujete prodej šperků po babičce či snad vlastních klenotů, které ale nenosíte a jen se vám na ně doma práší? Pak se jistě ptáte, jakou takový kousek může mít cenu. O pár řádků níž se dozvíte, jak na určování hodnoty šperků vyzrát.

ERP

Jak ušetřit při výběru podnikového informačního systému?

Implementace vhodně zvoleného podnikového informačního systému neboli ERP je pro větší firmy nezbytná. Zároveň jde o správný krok pro střední podniky a většinou i menší firmy. Důležitý je ovšem onen zmíněný přívlastek „vhodně zvolený“ – cílem implementace by měly být standardizace a zjednodušení procesů, snadný přístup k informacím, možnost delegace činností a v neposlední řadě…

Peníze

3 možnosti, jak rychle získat peníze

Když chybí peníze na potraviny nebo zaplacení záloh za energie, v případě, že si chcete půjčit na dovolenou, nebo i tehdy, když podnikáte a musíte dodavateli zaplatit fakturu, pomůže půjčka. Vyberte si ze 3 variant tu nejlepší.

Peníze

Potřebujete rychle půjčit menší finanční obnos? Nejrychlejší variantou jsou nebankovní půjčky

Dostali jste se do těžké životní situace, ve které potřebujete půjčit peníze? Nevyžadujete mnoho, ale stačila by vám třeba částka kolem 10 000 Kč na nečekané výdaje? Došly vám už vaše úspory a chcete finance co nejdříve? První variantou, která vás napadne, je kontaktovat banku. Mnohem rychlejší a snadnější je ovšem vyřízení nebankovní půjčky.

Byznys

Virtuální sídlo – rychlý způsob získání sídla firmy

Pojem virtuální sídlo představuje moderní a v poslední době velmi populární službu, která vám zajistí sídlo vaší firmy, případně místo podnikání u OSVČ na lukrativní adrese, přičemž vás to nevyjde tak draho jako běžné prostory určené k podnikání. Obecně platí, že čím je adresa, na níž umístíte sídlo společnosti známější, tím vyšší bude prestiž vaší…

Peníze

Vyznáte se v půjčkách? Seznamte se se základními typy

Rozhodli jste se pro půjčku, ale ztrácíte se v široké nabídce a netušíte, který typ je pro vaše účely nejvhodnější? V tom případě vám přijde vhod následující charakteristika základních úvěrů.

Investice

Investice není žádná věda

Dobře provedená investice vrátí vklad a přinese s sebou finance navíc. To je samozřejmě důvod, proč lidé hledají způsoby, jak investovat peníze. Nejde přitom o žádnou vědu. Stačí mít přehled nebo si zjistit, jak se dají peníze zhodnotit. Jednu z velice zajímavých možností představují podílové fondy, které se často využívají k investicím peněz určených na důchod. Obliba podílových…